Idea przedszkola
Jesteśmy zainspirowani magią dzieci.

Uważamy, że rozwój dziecka w wieku przedszkolnym to WAŻNA sprawa. Dajemy naszym przedszkolakom możliwość wszechstronnego rozwoju z indywidualnymi predyspozycjami, nie zapominając o rozwoju ruchowym-sportowym.

Dlatego wybraliśmy profil artystyczno-sportowy - przez artystykę rozumiemy aktywności wszechstronne aby każdy mógł dopasować indywidualnie swoje potrzeby a sport przy tym powinien towarzyszyć, co nie oznacza że każdy musi być sportowcem.

Nasze przedszkolaki Aktywnie spędzają czas, każdy znajdzie coś dla siebie ;)

U nas twoje dziecko napewno będzie się rozwijało...

ActiveKids - to jest to!

Niniejsza informacja ma na celu zapoznanie osoby korzystające z portalu www.przedszkoleactivekids.pl ze szczegółami stosowanych przez Dollyo Art technologii oraz z przepisami o ochronie danych osobowych, obowiązujących od dnia 25 maja 2018 roku. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w Polityce Prywatności.