Aleksandra Raźny
Licencjat: pedagog. Studia magisterskie: terapia pedagogiczna.
Studia podyplomowe: Zarządzanie Oświatą i Organizacjami pozarządowymi
oraz Edukacja włączająca i pedagogika specjalna.

Przygodę z edukacją dzieci rozpoczęła od zajęć taekwondo. Zanim otworzyła przedszkola ActiveKids prowadziła treningi dla dzieci w topowych Krakowskich placówkach i w wielickich przedszkolach, takich jak: Lenkowo, 2języki, Hippo Art, Akademia Malucha Bratki, Przedszkola Panda. Pracowała również na świetlicy w Victoria Center Primary School.

Życie sportowe

Współzałożycielka oraz Wiceprezes Wielicko - Gdowska Szkoła Walki Prime.
Posiada i pełni funkcję kierownika kolonii oraz wychowawcy w Klubie.

Trenuje taekwondo od pierwszej klasy podstawówki jest Instruktorem sportu ze specjalnością taekwondo II Dan, oraz jest Instruktorem sportu kickboxingu I dan.

Nagroda za osiągnięcia trenerskie w 2022 roku od Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka

Trener roku 2020 w Gminie Wieliczka.

Zdobyła wielokrotne Mistrzostwo Polski w taekwondo oraz podwójne Mistrzostwo Europy w taekwondo w Niemczech, dobyła również tytuły Mistrzyni Polski w kickboxingu oraz Mistrzostwo Polski w boksie. W 2014 zajęła 5 miejsce na Mistrzostwach Świata w Birmingham w Anglii.

W 2018 zdobyła nagrodę Trenera Roku nadawaną przez Powiat Wielicki. Zdobyła 3-cie miejsce w plebiscycie na najpopularniejszego trenera Powiatu Wielickiego wg Dziennika Polskiego w 2018r.

Jej uczniowie otrzymują stypendia za osiągnięcia sportowe na arenie zawodów narodowych i międzynarodowych.

Życie prywatne

Prywatnie jest mamą dwóch fajnych chłopaków.

Od zawsze marzyła o swoim przedszkolu. Zwolenniczka skandynawskiego modelu kształcenia i podejścia do dzieci. Widzi pozytywy w edukacji alternatywnej.

Lubi maksymę Alberta Einsteina: „Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek”.

Niniejsza informacja ma na celu zapoznanie osoby korzystające z portalu www.przedszkoleactivekids.pl ze szczegółami stosowanych przez Dollyo Art technologii oraz z przepisami o ochronie danych osobowych, obowiązujących od dnia 25 maja 2018 roku. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w Polityce Prywatności.